LC Pärnu saab kokku kord kuus üldkoosolekuks, klubiõhtuks või mõne huvitava paiga või ettevõtte ühiskülastuseks. Suvekuudel klubi kokkusaamisi ei toimu.
Üldkoosolekutel arutatakse  ja otsustatakse klubi tegevused, klubiõhtud ja ühiskülastused hoivad koos klubi vaimu ja annavad võimaluse omavaheliseks suhtlemiseks.  Klubiõhtutel osalevad ka klubi liikmete abikaasad ehk leedid.

Klubil on heaks traditsiooniks jõulude, klubi astutamise aastapäeva ehk Charter Night-i tähistamine ühise klubiõhtuga. Üritustel tunnustatakse enam silmapaistnud klubi liikmeid, toimub viktoriin ning esinema on olnud kutustud lauljad või tantsijad.
Jõulupidu ja Charther Night on üritused, kus pidulikult võetakse klubisse vastu uued liikmed, kellele antakse üle lions märk

Klubi liikmed ja leedid jõulupeol Ammende Villas 4.detsembril 2019

Lions-aasta  lõpetamine toimub maikuus veli Andrese juures Kaismal. Üldkoosolekul tehakse kokkuvõtteid ja antakse teatepulk üle järgmisle presidendile ja ema meeskonnale.
Klubi üritusel Kaismal on viibinud ka sõprusklubide esindaja Hamelnist, Saksamaalt ja Turust, Soomest.

Koos sõpradega LC Hamelnist, Saksamaalt, Kaismal juulis 2014

LC Pärnul on 2000. aastate algusest tiheda sõprussidemed LC Hamelniga Saksamaalt. Mitmel korral on meie klubi olnud kustutud külla Saksamaale ja saanud seal suurepärase vastuvõtu osaliseks.  Samuti on saksa lionid korduvalt külastnud Eestit, tutvunud siinse kultuuriga, unusatmatu elamuse pakkus neile meie tantsu- ja laulupidu.
LC Hamelni poolt tehtud rahaliine annetus oli oluline panus sünoptofoori soetamisel Pärnu Mai Tänava lasteaiale,

LC Pärn president 2008/2009 Peeter Prisk koos leedi Terjega
õnnitlemas LC Hamelnit klubi 50. juubeli puhul.